Safety and Compliance Information (Ukrainian)
  
Safety and Compliance Information (Ukrainian)
Інформація про техніку безпеки
Пам’ятайте всі інструкції з техніки безпеки й експлуатації, що поставляються з обладнанням, і дотримуйтеся їх. У разі розбіжностей між інструкціями в цьому посібнику та інструкціями в документації обладнання дотримуйтесь інструкцій, наведених у документації обладнання.
Дотримуйтеся всіх попереджень, нанесених на виріб і перелічених в інструкції з експлуатації. Щоб зменшити ризик отримання тілесних ушкоджень, ураження електричним струмом, пожежі й пошкодження обладнання, дотримуйтеся всіх запобіжних заходів, поданих у цьому посібнику.
Перед установкою, експлуатацією й обслуговуванням продуктів Riverbed ознайомтеся з інформацією щодо безпеки в цьому посібнику.
Символи на обладнанні
Застереження. Цей символ указує на можливу небезпеку. У разі недотримання застережень існує ризик травмування. Докладні відомості див. у документації обладнання.
Застереження. Цей символ указує на наявність небезпечних електричних кіл і небезпеки ураження електричним струмом. Будь-яке обслуговування повинен виконувати кваліфікований персонал.
Застереження. Під час торкання поверхні існує ризик травмування. Щоб зменшити ризик травмування через гарячим компонент, дочекайтеся охолодження поверхні, перш ніж торкатися неї.
Застереження. Небезпечні рухомі частини. Тримайтеся подалі від рухомих лопатей вентилятора.
Застереження. Обладнання, установлене на похилій площині, забороняється використовувати як полицю або робоче місце.
Для отримання інформації про ліквідацію відходів електричного та електронного обладнання (WEEE), будь ласка, зверніться до розділу WEEE цього документа.
Загальні запобіжні заходи
Дотримуйтеся всіх інструкцій, пов’язаних із застереженнями й попередженнями, нанесеними на обладнання й роз’ясненими в супровідній документації обладнання.
Це обладнання (мережевий пристрій, шлюз і комутатор) не призначене для використання поблизу або в межах безпосереднього поля огляду робочого простору дисплея. Щоб уникнути виникнення відблисків, що відволікають, у робочому просторі дисплея, не розміщуйте продукт поблизу або в межах безпосереднього поля огляду робочого простору дисплея.
Це обладнання не підходить для використання в місцях, де можуть бути присутні діти.
Обстановка машинного приміщення
Це обладнання (мережевий пристрій, шлюз і комутатор) призначене для використання лише в машинному або комп’ютерному приміщенні. Після установки оператор не повинен торкатися обладнання.
Переконайтеся в тому, що на ділянці, на якій установлюється обладнання, забезпечується належна вентиляція та контроль стану повітря у приміщенні.
Переконайтеся в тому, що напруга й частота джерела живлення відповідають значенням напруги й частоти, указаним на табличці з електричними характеристиками обладнання.
Не встановлюйте обладнання всередині або поблизу камери подачі повітря, повітропроводу, радіатора або обігрівача.
Не використовуйте обладнання (мережевий пристрій, шлюз, комутатор і точки доступу для приміщень) у місцях із підвищеною вологістю.
Підходить для установки в приміщеннях з інформаційними технологіями відповідно до статті 645 Національного кодексу про електрику та NFPA 75.
Плати PCIe Express
Продукція Riverbed сумісна з усіма платами PCIe, що перевірені й продаються компанією Riverbed відповідно до специфікацій PCI-SIG. За наслідки використання плат PCIe, не перевіреними компанією Riverbed і придбаними не в неї, відповідальність несе виключно клієнт.
Корпус
Не закривайте й не загороджуйте отвори для обладнання.
Не просувайте які-небудь предмети всередину обладнання через отвори. Можлива наявність небезпечної напруги.
Сторонні предмети, що проводять струм, можуть призвести до короткого замикання та стати причиною пожежі, ураження електричним струмом або пошкодження обладнання.
Підіймайте обладнання двома руками, зігнувши коліна.
Стійки з обладнанням
Щоб уникнути травмування або пошкодження обладнання, дотримуйтеся поданих далі інструкцій.
Дотримуйтеся місцевих вимог з охорони праці й техніки безпеки, а також рекомендацій щодо переміщення матеріалів уручну.
Не намагайтеся переміщати стійку самостійно. Для переміщення стійки потрібно принаймні дві людини.
Не намагайтеся переміщати повністю навантажену стійку. Перед переміщенням стійки приберіть із неї все обладнання.
Не намагайтеся переміщати стійку на похилій поверхні, кут нахилу якої відносно горизонтальної поверхні перевищує 10 градусів.
Переконайтеся в тому, що стійку надійно прикріплено до підлоги або стелі.
Якщо встановлюється одна стійка, переконайтеся в тому, що опори для забезпечення непохитності прикріплюються до стійки.
Якщо встановлюються декілька стійок, переконайтеся в тому, що вони з’єднані між собою.
Перш ніж установити обладнання у стійку, переконайтеся в тому, що стійку встановлено рівно й непохитно.
Переконайтеся в тому, що регульовані опори дістають до підлоги.
Переконайтеся в тому, що стійка всією масою спирається на регульовані опори.
Завжди завантажуйте стійку знизу догори. Спочатку завантажте найважчий компонент у стійку.
Перш ніж витягнути обладнання зі стійки, переконайтеся в тому, що стійку встановлено рівно й непохитно.
Витягайте по одному компоненту за раз. Якщо витягувати декілька компонентів одночасно, стійка може похитнутися.
Щоб уникнути пошкодження обладнання, дотримуйтеся поданих далі інструкцій.
Використовуйте стійку з такими шириною й глибиною, щоб можна було забезпечити належну доступність під час обслуговування та прокладку кабелів.
Забезпечте достатній повітряний потік у стійці. Неправильна установка або обмежений повітряний потік можуть призвести до пошкодження обладнання.
Стійка не повинна мати суцільні дверцята, що обмежують повітряний потік. Використовуйте сітчасті дверцята на передній і задній частині стійки або зніміть дверцята, щоб забезпечити достатній повітряний потік у системі.
Пристрої SteelConnect SDI-130 і SDI‑130W призначені для встановлення на столі.
Переконайтеся в тому, що обладнання надійно прикріплено до напрямних. Обладнання, що неналежним чином прикріплено до напрямних, може бути нестійким.
Переконайтеся в тому, що відгалуження кола змінного струму, що забезпечує живлення стійки, не перевантажене. Належне живлення знижує ризик травмування, пожежі або пошкодження обладнання. Загальне навантаження стійки не повинно перевищувати 80 відсотків від номінальної характеристики відгалуження кола. Зверніться до органу енергетичного нагляду, до юрисдикції якого належать вимоги до системи проводів і установки на вашому об’єкті.
Шнури живлення
Використовуйте лише шнури та блоки живлення, що поставляються з обладнанням. Обладнання може мати один або декілька шнурів живлення. У Північній Америці із цим обладнанням має використовуватися шнур живлення, занесений до списку пристроїв, що відповідають вимогам стандартів UL, і який має знак CSA. Це повинен бути шнур живлення типу SVT або SJT, оснащений вилкою NEMA5-15, розрахованою на щонайменше 125 В змінного струму, 10 А, і на дріт класу 16 AWG (або 125 В змінного струму, 15 А, 14 AWG) або більше. Довжина шнура не повинна перевищувати 2 м. У Європі товщина шнура живлення, що використовується, не повинна бути меншою, ніж товщина гнучкого шнура з тонкою ПВХ-оболонкою. Шнур живлення повинен бути сертифікований відповідно до МЕК 60227 і мати позначення H03 VV-F або H03 VVH2-F (для обладнання масою не більше 3 кг), або H05 VV-F чи H05 VVH2-F2 (для обладнання масою понад 3 кг). Шнур повинен бути розрахований для використання із дротами, що мають перетин щонайменше 0,75 мм2 (для номінального струму до 10 А) або 1 мм² (для номінального струму від 10 до 16 А), або більше. Довжина шнура не повинна перевищувати 2 м.
Підключіть шнур живлення до заземленої електричної розетки, доступної завжди.
Переконайтеся, що кабель живлення підключений до розетки із заземленням.
Під час роботи з електричними пристроями в Європі необхідно заземляти зелений (жовтий) вивід шнура живлення. Незаземлений зелений (жовтий) вивід може призвести до ураження електричним струмом через високі струми витоку.
Не розміщуйте предмети на шнурі живлення змінного струму або кабелях. Розмістіть їх так, щоб ніхто не міг випадково наступити на них або спіткнутися об них.
Не тягніть шнур або кабель. Від’єднуючи обладнання від електричної розетки, беріться за вилку шнура.
Щоб зменшити ризик ураження електричним струмом, вимкніть усі шнури живлення перед технічним обслуговуванням обладнання.
Акумулятори
Акумулятор обладнання містить літій-діоксид марганцю. Якщо з комплектом акумуляторів поводяться неналежним чином, існує ризик виникнення пожежі й отримання опіків.
Забороняється розбирати, розбивати та проколювати акумулятори, замикати їх зовнішні контакти, піддавати акумулятор дії вогню або води.
Забороняється піддавати акумулятор впливу температур вище 60°C (140°F).
Якщо замінити акумулятор акумулятором неправильного типу, виникає небезпека вибуху. Заміняйте акумулятор лише запасним і призначеним для вашого обладнання.
Не намагайтеся зарядити акумулятор.
Утилізуйте використані акумулятори згідно з інструкціями виробника. Не утилізуйте акумулятори разом із звичайними канцелярськими відходами. Для переробки або належної утилізації віддавайте їх у громадський пункт збору або повертайте компанії Riverbed, уповноваженому партнеру Riverbed або офіційним представникам компанії.
Модифікації обладнання
Не вносьте механічні модифікації у систему. Компанія Riverbed не несе відповідальності за відповідність зміненого обладнання Riverbed нормативним вимогам.
Ремонт і обслуговування обладнання
Установку внутрішніх додаткових пристроїв і планове технічне обслуговування й технічне обслуговування цього обладнання повинні виконувати особи, що добре ознайомлені із процедурами, запобіжними заходами й небезпеками, пов’язаними з обладнанням, що характеризується небезпечними рівнями енергії.
Не виходьте за межі категорії складності ремонту, зазначеної у процедурах у документації продукту. Неправильний ремонт може привести до небезпечної ситуації.
Перед зняттям кришок і роботою із внутрішніми компонентами знімайте всі годинники, кільця або прикраси, що висять.
Не використовуйте струмопровідні інструменти, які можуть спричинити коротке замикання в деталях під напругою.
Використовуйте рукавички при видаленні або заміні внутрішніх компонентів, оскільки вони можуть стати гарячими на дотик.
Якщо обладнання пошкоджене й потребує обслуговування, відключіть його від електричної розетки змінного струму та зверніться до вповноваженого постачальника послуг. Приклади пошкоджень, що потребують обслуговування, описано далі.
Пошкодження шнура живлення, подовжувача або вилки.
Пролиття рідини на обладнання або потрапляння стороннього предмета у продукт.
Дія дощу або води на обладнання.
Падіння або пошкодження обладнання.
Неналежна робота обладнання при дотриманні інструкцій з експлуатації.
Щоб зменшити ризик ураження електричним струмом, вимкніть усі шнури живлення перед технічним обслуговуванням обладнання.
Лазерні пристрої
Щоб зменшити будь-який ризик, у тому числі ризик радіоактивного опромінення, дотримуйтеся вказаних далі правил безпеки під час роботи з лазерними пристроями.
Уникайте прямого впливу лазерного променя. Не відкривайте корпус лазерного пристрою. Усередині немає компонентів, що можуть обслуговуватися користувачем.
Не використовуйте органи керування, не здійснюйте регулювання й не виконуйте процедури на лазерному пристрої, крім указаних у цьому документі.
Ремонт лазерного пристрою можуть виконувати лише вповноважені спеціалісти з обслуговування.
Підвищена робоча температура навколишнього середовища
У разі установки в закритій стійці або стійці, що складається з декількох компонентів, робоча температура навколишнього середовища всередині стійки може бути вище, ніж температура у приміщенні. Тому слід розглянути можливість установки обладнання в середовищі, у якому б забезпечувалася максимальна робоча температура навколишнього середовища (TMA), зазначена виробником.
Зменшений повітряний потік
Установка обладнання у стійці повинна бути виконана таким чином, щоб обсяг повітряного потоку, необхідний для безпечної експлуатації обладнання, не був зменшеним.
Механічне навантаження
Установка обладнання у стійці повинна бути виконана таким чином, щоб запобігти небезпечній ситуації в разі нерівномірного механічного навантаження.
Перевантаження електричного кола
Приділіть увагу підключенню обладнання до мережі живлення й тому, який вплив може мати перевантаження кіл на захист від надструмів і на систему електричних проводів. Під час вирішення цієї проблеми беріть до уваги номінальну потужність обладнання, зазначену на табличці.
Резервне джерело живлення
Щоб забезпечити повний резерв для живлення, підключіть кожен шнур живлення до окремого кола змінного струму. З’єднання кожного шнура повинні бути заземлені.
Надійне заземлення
Підтримуйте надійне заземлення обладнання, установленого у стійку. Особливу увагу приділяйте з’єднанням джерела живлення, що не з’єднуються безпосередньо з відгалуженням кола (наприклад, у разі використання подовжувачів).
Підключення заземлення до обладнання
На корпусі обладнання є окрема захисна клема, заземлення якої необхідно постійно підтримувати, щоб належним чином заземляти корпус і захищати оператора від ураження електричним струмом.
Перед початком установки обладнання переконайтеся в тому, що обслуговуючий персонал прикріпив відповідний наконечник заземлюючого провідника до кабелю заземлення, що постачається.
Підключення живлення повинен виконувати кваліфікований електрик відповідно до Національних правил експлуатації електротехнічного обладнання (США) ANSI/NFPA 70 і Електротехнічних норм і правил Канади, частина I, CSA C22.1.
Щоб підключити заземлення до обладнання, виконайте перелічені далі дії.
1. Під’єднайте один кінець кабелю заземлення до належного заземлення.
2. Розмістіть наконечник заземлюючого провідника, прикріплений до кабелю заземлення, на захисній клемі заземлення.
3. Закріпіть наконечник заземлюючого провідника із захисною клемою заземлення шайбами та гвинтами.
4. Закрийте кабель заземлення й переконайтеся в тому, що він не контактує з іншими компонентами й не блокує доступ до них.
Перед увімкненням живлення обладнання підведіть заземлення до корпусу обладнання. Провід заземлення має бути оснащений ізоляцією жовтого й зеленого кольору, а площа поперечного перерізу провідника має бути більше, ніж 0,75 мм2 або 18 AWG.
Обладнання має окремий захисний заземлювач на шасі, який повинен бути постійно підключений до землі, щоб адекватно заземлити шасі та захистити оператора від електричних небезпек.
Після відключення живлення та відключення від обладнання від'єднайте раму обладнання від землі.
Змінний акумулятор
Утилізуйте використані акумулятори згідно з інструкціями.
Якщо акумулятор замінено акумулятором неправильного типу, виникає небезпека вибуху.
Живлення через Ethernet
Обладнання (комутатор) призначене для підключення лише до мереж PoE без прямого підключення до зовнішньої кабельної системи.
Якщо внутрішні з’єднання виконуються з використанням неізольованих відкритих металевих контактів, провідників або клем, у колах живлення через Ethernet (PoE) може бути наявною напруга, що створює небезпеку ураження електричним струмом. Не використовуйте такі методи внутрішніх з’єднань або розміщуйте відкриті металеві частини в місцях з обмеженим доступом, у яких можуть працювати лише користувачі й обслуговуючий персонал, що мають права доступу до таких місць і знають про небезпеку. Дістатися до місць з обмеженим доступом можна лише з використанням спеціального інструмента, замка та ключа або інших засобів безпеки.
Відповідність стандартам радіозв’язку
У цьому розділі описано умови відповідності продуктів для роботи з бездротовою мережею LAN стандартам радіозв’язку.
Під час початкового завантаження радіоприймача пристрою динамічно призначається конфігурація певної країни на основі географічних даних місця розгортання. Завдяки цьому за умови правильної установки забезпечується відповідність смуг частот радіомовлення, каналів і рівнів потужності передачі кожного радіоприймача правилам певної країни.
Потрібно лише скористатися профілем місцезнаходження для країни, у якій використовується пристрій. Унаслідок регулювання або зміни призначених параметрів радіочастот робота цього пристрою стане незаконною. Пристрої у США для роботи з бездротовою мережею LAN постійно прив’язані до фіксованого профілю регулювання (Федеральної комісії зі зв’язку США). Внесення змін до їхніх параметрів неможливе.
Використання програмного забезпечення або вбудованого програмного забезпечення, що не підтримується або не надається виробником, може призвести до невідповідності обладнання нормативним вимогам, через що регулюючі органи можуть застосувати штрафи до кінцевого користувача або конфіскувати обладнання.
Антена
Використовуйте обладнання лише із затвердженими антенами, що поставляються виробником. Несанкціоноване використання, модифікація або приєднання додаткових пристроїв, у тому числі підсилювачів із радіомодулем сторонніх виробників, може призвести до пошкоджень і порушення місцевих законів та правил.
Схвалення регулюючими органами
Експлуатація пристрою без схвалення регулюючих органів є незаконною.
Нормативна інформація щодо мережевих пристроїв
У цьому розділі коротко надається нормативна інформація щодо пристрою, а також наводяться усі нормативи та стандарти безпеки й електромагнітної сумісності. Детальні відомості про роки, версії та внесення змін див. у належній декларації відповідності, що надається за запитом.
Декларація подібності xx90
Подібні пристрої Riverbed групуються в перелічені далі нормативні категорії.
Назва продуктової лінійки: мережеві пристрої
Нормативна назва
Торгова назва
DTAJA
SteelHead CXA 2090 Series
1UAQA
SteelHead CXA 4090 Series
2UALA
SteelCentral Flow Gateway SCFG 2290 Series
SteelCentral NetProfiler SCNP 4290 Series
SteelCentral NetShark SCAN 2190, 4190, 8190 Series
SteelHead CXA 6090 and 8090 Series
Пристрої SteelHead, Interceptor, SteelCentral NetShark, SteelCentral Flow Gateway, SteelCentral NetProfiler, SteelCentral Express, Client Accelerator, SteelCentral Controller for SteelHead, Cloud Accelerator, SteelFusion, AppResponse Xpert і SteelCentral Controller for SteelHead класифіковані Федеральною комісією зі зв’язку США (FCC) і Міністерством промисловості Канади як пристрої класу A.
Заява про відповідність стандартам США
Обладнання відповідає вимогам стандарту UL 62368-1.
Заява Федеральної комісії зі зв’язку США про перешкоди
Цей пристрій класу A відповідає вимогам частини 15 правил Федеральної комісії зі зв’язку США. Експлуатація пристрою підпорядковується поданим далі умовам.
Пристрій не повинен створювати шкідливі перешкоди.
Пристрій має приймати будь-які перешкоди, включно з перешкодами, які можуть призводити до збоїв у роботі.
Це обладнання перевірено на відповідність обмеженням для цифрових пристроїв класу A згідно з частиною 15 Правил Федеральної комісії зі зв’язку США. Ці обмеження створено для належного захисту від шкідливих перешкод у разі використання обладнання в непобутових умовах. Це обладнання виробляє, використовує й може випромінювати радіочастотну енергію; якщо це обладнання встановлено й використовується всупереч інструкціям з експлуатації, воно може створювати серйозні перешкоди для радіозв’язку. Експлуатація обладнання в житловій зоні може спричиняти шкідливі перешкоди. У цьому випадку користувачеві необхідно буде усунути перешкоди за свій рахунок.
Попередження Федеральної комісії зі зв’язку США щодо пристроїв класу A
Модифікації обладнання без дозволу Riverbed можуть призвести до його невідповідності вимогам Федеральної комісії зі зв’язку США щодо цифрових пристроїв класу A. У цьому випадку ваше право на використання обладнання може бути обмежено правилами Федеральної комісії зі зв’язку США. Вам може знадобитися усунути будь-які перешкоди для радіо- або телевізійного зв’язку за свій рахунок.
Заява про відповідність стандартам Канади
Обладнання відповідає вимогам стандарту CAN/CSA C22.2 N.º 62368-1.
Міністерство промисловості Канади
Цей цифровий пристрій класу A відповідає вимогам канадського стандарту ICES–003.
Європейська спільнота
Обладнання відповідає вимогам поданих далі стандартів.
Директива щодо низьковольтного електричного обладнання 2014/35/ЄС.
Директива щодо електромагнітної сумісності 2014/30/ЄС.
Це продукт класу A. У побутових умовах цей продукт може спричиняти шкідливі перешкоди. У цьому випадку користувачеві необхідно буде вжити відповідні заходи, щоб усунути перешкоди.
Лазерні пристрої
DVD-привід і модуль оптичного трансивера є лазерним пристроєм класу 1, сертифікованим згідно зі стандартом випромінювання радіації Міністерства охорони здоров’я й соціальних служб США та Міжнародної електротехнічної комісії МЕК 60825/МЕК 60825–1 (EN 60825/EN 60825–1).
Обладнання відповідає вимогам директив 21 CFR 1040.10 і 1040.11.
У разі використання модуля оптичного трансивера переконайтеся в тому, що він відповідає вимогам стандарту МЕК 60825/МЕК 60825–1 (EN 60825/EN 60825–1) та є лазерним пристроєм класу 1.
Заява про відповідність директиві щодо відпрацьованого електричного й електронного обладнання (WEEE)
Не викидайте продукт. Згідно з вимогами директиви Європейського союзу 2012/19/ЄС цей продукт необхідно переробляти в кінці терміну його експлуатації. Виконуйте всі дії щодо поводження з відходами, визначені в цій директиві. Вимоги директиви можуть замінятися вимогами національного законодавства країни — члена ЄС. Щоб визначити відповідну інформацію, виконайте такі дії:
перегляньте оригінал договору купівлі-продажу, щоб визначити дії щодо поводження з відходами, установлені в договорі;
або
зверніться до компанії, у якої було придбано продукт.
Заява про відповідність Директиві щодо обмеження використанням небезпечних речовин (RoHS)
Продукт відповідає вимогам із захисту навколишнього середовища, поданим у Директиві Європейського союзу 2011/65/ЄС стосовно таких небезпечних речовин:
кадмію;
шестивалентного хрому;
свинцю;
ртуті;
полібромованого біфенілу (ПББ);
полібромованих дифенілових етерів (ПБДЕ).
Декларація подібності
Подібні пристрої Riverbed групуються в перелічені далі нормативні категорії.
Назва продуктової лінійки: мережеві пристрої
Нормативна назва
Торгова назва
DTAAA
SteelHead SHA 50, 100, 200 and 300 Series
DTABA
SteelHead SHA 150, 250, 550, CX/CXA 555 and CX/CXA 755 Series
DTADA
SteelHead CX/CXA 255 Series
DTADB
SteelHead CX/CXA 570, CX770 Series
SteelHead Mobile Controller SMC 9000 (SteelCentral Controller for SteelHead Mobile)
SteelCentral Controller for SteelHead SCC 1000
DTAIA
SteelHead CX/CXA 580, 780 Series
1UAAA/1UAAB/SVP
SteelHead SHA 520, 1020, 1520, 2020 Series
Central Management Console CMC 8000 Series
SteelHead Mobile Controller SMC 8500 Series
1UABA
SteelHead 1050, 2050 Series
Central Management Console CMC 8150 Series
SteelCentral Controller for SteelHead SCC 8150 Series
SteelHead Mobile Controller SMC 8650
SteelCentral Mobile Controller SMC 8650 Series
1UACA
SteelHead EX 1160 Series and CX/CXA 1555 Series
SteelFusion Edge 1160 Series
Cascade Express CAX 360, CAX 460 Series (SteelCentral NetExpress)
Cascade Sensor CAS 2260 Series
Cascade Gateway CAG 2260 Series
SteelCentral Flow Gateway CAG 2260 Series
Cascade Profiler CAP 4260 Series
SteelCentral NetProfiler CAP 4260 Series
1UADA
Shark Appliance CSK 1100 Series (SteelCentral NetShark 1100)
SteelCentral CSK 1100 Series
1UAEA, E10S
SteelHead EX560 and EX760 Series
1UAFA
RPM ARX 1200 and ARX 2200 Series (AppResponse Xpert 1200, 2200)
SteelCentral AppResponse ARX 1200 and 2200 Series
1UAGA
SteelHead CX/CXA 3070 Series
SteelCentral NetExpress SCNE 470 Series
SteelCentral NetShark SCAN 2170 Series
SteelCentral NetProfiler SCNP 4270-DB/UI/DP Series
SteelCentral Flow Gateway SCFG 2270-F1/F2/F3/F4/F5/F6 Series
1UAHA
SteelFusion Edge SFED 2100 and 2200 Series
1UAOA
SteelHead CX/CXA 3080 Series
SteelCentral AppResponse SCAN 2180 Series
SteelCentral NetShark SCAN 2180 Series
SteelCentral NetProfiler SCNP 4280-DB/DP Series
SteelCentral Flow Gateway SCFG 2280 Series
1UAPA
SteelHead CX CXA 3080 Series
2UAAA
Cascade Express CAX 100, 200 and 300 Series (SteelCentral NetExpress)
Cascade Profiler CAP 2120, 2140, 2160, 4100, 4110, 4120 and 4130 Series (SteelCentral NetProfiler)
Cascade Sensor CAS 2100 Series
Cascade Gateway CAG 2100 Series
2UACA
SteelHead EX1260 Series
SteelFusion Edge 1260 Series
Granite GC 2000 Series
SteelCentral NetProfiler 2260, 4260EX, 4260AN Series
SteelFusion Core 2000 Series
2UACB
SteelHead DX 8000, CX/CXA 5055, CX/CXA 7055 and EX 1360 Series
SteelFusion Edge 1360 and 1360P Series
Granite EX 1360 and GC3000 Series
SteelFusion Core 3000
2UADA
Shark Appliance CSK 2100 and 2200 Series
SteelCentral NetShark CSK 2100 and 2200 Series
2UAEA/HS-1235T
Whitewater WWA 730, 2030 and 3030 Series
SteelStore 730, 2030 and 3030 Series
2UAEB/SP-2212
Whitewater WWS 1001 and 1002 Series
SteelStore Shelf 1001 and 1002 Series
2UAFA
RPM ARX 3300, ARX 3800 Series
SteelCentral AppResponse Xpert ARX-3300, 3800 and DIR 300 Series (AppResponse Xpert)
AppResponse Xpert Director ARX DIR 300 Series
2UAGA
SteelCentral NetProfiler SCNP 2270-F1/F2/F3/F4/F5 Series
SteelCentral NetProfiler SCNP 4270-EX/AN Series
SteelCentral NetShark SCAN-4170, 6170, 8170 Series
SteelFusion Core SFCR 3500 Series
2UAGB
SteelHead CX/CXA 5070 and 7070 Series.
SteelHead Interceptor INT 9600 Series
SteelCentral NetProfiler 2270 and 4270
2UAGC
SteelCentral NetShark Expansion Shelf SCAN SU-48TB and SU-72TB Series
2UAHA
SteelFusion Edge SFED 3100, 3200, and 5100 Series
2UAIA
SteelCentral NetProfiler SCNP 4280 and 4280 EXP Series
SteelCentral AppResponse SCAN 4180 and 8180 Series
SteelFusion Core SFCR 3510 Series
SteelFusion SFED 3110, 3210, 5110 Series
SteelHead CX/CXA 5080 and 7080 Series
SteelHead Interceptor INT 9800 Series
2UAJA
SteelHead GX 10000 Series
2UAKA
SteelCentral NetShark SCAN-SU-4, SCAN-SU-10
3UAAA
SteelHead SHA 3020, 3520, 5520, 6020 and 6120 Series
Interceptor INT 9200 Series
3UABA
SteelHead SHA 501, 601, 5050, 6050 Series SteelHead 501, 601, 5050, 6050
SteelHead Interceptor 9350
Whitewater WWA 510, 710, 2010 and 3010 Series
SteelStore WWA 510, 710, 2010 and 3010 Series
3UABB
SteelHead SHA 701 and 7050 Series
3UADA
Shark CSK 3100 and 3200 Series (SteelCentral NetShark 3100, 3200)
SteelCentral CSK 3100 and 3200 Series
4UABA
AppResponse Xpert 4300, 5100
5UAAA
RPM ARX 6000 Series
SteelCentral AppResponse Xpert 6000 ARX 6000 Series
5UAAB
RPM ARX EXP 300 Series AppResponse Xpert Expansion Chassis 300
SteelCentral AppResponse Xpert Expansion Chassis ARX EXP 300 Series
Пристрої SteelHead, Interceptor, SteelCentral NetShark, SteelCentral Flow Gateway, SteelCentral NetProfiler, SteelCentral Express, Client Accelerator, SteelCentral Controller for SteelHead, Cloud Accelerator, SteelFusion, AppResponse Xpert і SteelCentral Controller for SteelHead класифіковані Федеральною комісією зі зв’язку США (FCC) і Міністерством промисловості Канади як пристрої класу A.
Заява про відповідність стандартам США
Обладнання відповідає вимогам стандарту UL 60950-1.
Заява Федеральної комісії зі зв’язку США про перешкоди
Цей пристрій класу A відповідає вимогам частини 15 правил Федеральної комісії зі зв’язку США. Експлуатація пристрою підпорядковується поданим далі умовам.
Пристрій не повинен створювати шкідливі перешкоди.
Пристрій має приймати будь-які перешкоди, включно з перешкодами, які можуть призводити до збоїв у роботі.
Це обладнання перевірено на відповідність обмеженням для цифрових пристроїв класу A згідно з частиною 15 Правил Федеральної комісії зі зв’язку США. Ці обмеження створено для належного захисту від шкідливих перешкод у разі використання обладнання в непобутових умовах. Це обладнання виробляє, використовує й може випромінювати радіочастотну енергію; якщо це обладнання встановлено й використовується всупереч інструкціям з експлуатації, воно може створювати серйозні перешкоди для радіозв’язку. Експлуатація обладнання в житловій зоні може спричиняти шкідливі перешкоди. У цьому випадку користувачеві необхідно буде усунути перешкоди за свій рахунок.
Попередження Федеральної комісії зі зв’язку США щодо пристроїв класу A
Модифікації обладнання без дозволу Riverbed можуть призвести до його невідповідності вимогам Федеральної комісії зі зв’язку США щодо цифрових пристроїв класу A. У цьому випадку ваше право на використання обладнання може бути обмежено правилами Федеральної комісії зі зв’язку США. Вам може знадобитися усунути будь-які перешкоди для радіо- або телевізійного зв’язку за свій рахунок.
Заява про відповідність стандартам Канади
Обладнання відповідає вимогам стандарту CAN/CSA C22.2 N.º 60950-1.
Міністерство промисловості Канади
Цей цифровий пристрій класу A відповідає вимогам канадського стандарту ICES–003.
Європейська спільнота
Обладнання відповідає вимогам поданих далі стандартів.
Директива щодо низьковольтного електричного обладнання 2014/35/ЄС.
Директива щодо електромагнітної сумісності 2014/30/ЄС.
Це продукт класу A. У побутових умовах цей продукт може спричиняти шкідливі перешкоди. У цьому випадку користувачеві необхідно буде вжити відповідні заходи, щоб усунути перешкоди.
Лазерні пристрої
DVD-привід і модуль оптичного трансивера є лазерним пристроєм класу 1, сертифікованим згідно зі стандартом випромінювання радіації Міністерства охорони здоров’я й соціальних служб США та Міжнародної електротехнічної комісії МЕК 60825/МЕК 60825–1 (EN 60825/EN 60825–1).
Обладнання відповідає вимогам директив 21 CFR 1040.10 і 1040.11.
У разі використання модуля оптичного трансивера переконайтеся в тому, що він відповідає вимогам стандарту МЕК 60825/МЕК 60825–1 (EN 60825/EN 60825–1) та є лазерним пристроєм класу 1.
Заява про відповідність директиві щодо відпрацьованого електричного й електронного обладнання (WEEE)
Не викидайте продукт. Згідно з вимогами директиви Європейського союзу 2012/19/ЄС цей продукт необхідно переробляти в кінці терміну його експлуатації. Виконуйте всі дії щодо поводження з відходами, визначені в цій директиві. Вимоги директиви можуть замінятися вимогами національного законодавства країни — члена ЄС. Щоб визначити відповідну інформацію, виконайте такі дії:
перегляньте оригінал договору купівлі-продажу, щоб визначити дії щодо поводження з відходами, установлені в договорі;
або
зверніться до компанії, у якої було придбано продукт.
Заява про відповідність Директиві щодо обмеження використанням небезпечних речовин (RoHS)
Продукт відповідає вимогам із захисту навколишнього середовища, поданим у Директиві Європейського союзу 2011/65/ЄС стосовно таких небезпечних речовин:
кадмію;
шестивалентного хрому;
свинцю;
ртуті;
полібромованого біфенілу (ПББ);
полібромованих дифенілових етерів (ПБДЕ).
Нормативна інформація щодо точок доступу
У цьому розділі коротко надається нормативна інформація щодо точок доступу, а також наводяться всі нормативи та стандарти радіозв’язку, безпеки й електромагнітної сумісності. Детальні відомості про роки, версії та внесення змін див. у належній декларації відповідності, що надається за запитом.
Декларація подібності
Подібні точки доступу Riverbed групуються в перелічені далі нормативні категорії.
Назва продуктової лінійки: точки доступу
Нормативна назва
Торгова назва
DTAEA
SteelConnect SDI-AP3 Series (Ocedo AP3)
DTAFA
SteelConnect SDI-AP5 Series (Ocedo AP5)
DTAGA
SteelConnect SDI-AP5r Series (Ocedo AP5r)
 
Точки доступу SteelConnect класифіковані Федеральною комісією зі зв’язку США (FCC) і Міністерством промисловості Канади як пристрої класу B.
Заява про відповідність стандартам США
Обладнання відповідає вимогам стандарту UL 60950-1.
Заява Федеральної комісії зі зв’язку США про перешкоди
Це обладнання перевірено на відповідність обмеженням для цифрових пристроїв класу B згідно з частиною 15 Правил Федеральної комісії зі зв’язку США. Ці обмеження створено для належного захисту від шкідливих перешкод у житлових приміщеннях.
Це обладнання виробляє, використовує й може випромінювати радіочастотну енергію; якщо це обладнання встановлено й використовується всупереч інструкціям, воно може створювати серйозні перешкоди для радіозв’язку.
Проте неможливо повністю гарантувати, що за певних умов встановлення перешкоди не виникатимуть. Якщо це обладнання створює перешкоди для приймання радіо- й телесигналу, що можна визначити шляхом вмикання й вимикання обладнання, рекомендовано використання декількох способів усунення цих перешкод, поданих далі.
Змінити напрямок або місце розташування прийомної антени.
Збільшити відстань між обладнанням і приймачем.
Підключити обладнання до іншої розетки або електричного кола (не до тих, до яких підключено приймач).
Звернутися по допомогу до дилера або досвідченого радіотехніка чи телемайстра.
Цей пристрій відповідає вимогам частини 15 Правил Федеральної комісії зі зв’язку США. Експлуатація пристрою підпорядковується поданим далі двом умовам.
1. Пристрій не повинен створювати шкідливі перешкоди.
2. Пристрій має приймати будь-які перешкоди, включно з перешкодами, які можуть призводити до збоїв у роботі.
Попередження Федеральної комісії зі зв’язку США щодо пристроїв класу B
Будь-які зміни або модифікації пристрою, прямо не схвалені стороною, відповідальною за дотримання норм, можуть призвести до анулювання права користувача на використання цього обладнання.
Цей передавач забороняється розміщувати поряд або використовувати разом із будь-якою іншою антеною або передавачем. У смузі частот 5150–5250 МГц дозволяється використання лише всередині приміщень із метою зменшення ймовірності виникнення шкідливих перешкод для сусідніх каналів систем супутникового мобільного зв’язку.
Заява Федеральної комісії зі зв’язку США про радіоактивне опромінення
Заява Федеральної комісії зі зв’язку США про радіоактивне опромінення. Обладнання відповідає вимогам Федеральної комісії зі зв’язку США щодо меж радіаційного впливу, установлених для неконтрольованого середовища. Обладнання необхідно встановлювати й використовувати так, щоб мінімальна відстань від джерела опромінення до тіла людини становила 30 см (модель DTAFA) і 32 см (модель DTAGA).
Заява про відповідність стандартам Канади
Обладнання відповідає вимогам стандарту CAN/CSA C22.2 N.º 60950-1.
Міністерство промисловості Канади
Цей цифровий пристрій класу B відповідає вимогам канадських стандартів ICES–003 і RSS–210.
Експлуатація пристрою підпорядковується таким двом умовам.
1. Пристрій не повинен створювати перешкоди.
2. Пристрій має приймати будь-які перешкоди, включно з перешкодами, які можуть призводити до збоїв у його роботі.
а) максимальний дозволений коефіцієнт підсилення антени для пристроїв, що функціонують у смузі частот 5725–5850 МГц, повинен бути таким, щоб робота обладнання відбувалася в межах еквівалентної ізотропно-випромінюваної потужності, указаної для каналів типу «точка-точка» й каналів, відмінних від типу «точка-точка», залежно від ситуації; б) радари високої потужності є основними користувачами (мають пріоритет) у смугах частот 5650–5850 МГц і можуть створювати перешкоди та/або спричиняти пошкодження пристроїв LAN, що не потребують ліцензії.
Заява про відповідність стандартам Канади щодо радіоактивного опромінення
Обладнання відповідає вимогам Міністерства інновацій, науки й економічного розвитку Канади щодо меж радіаційного впливу, установлених для неконтрольованого середовища. Обладнання необхідно встановлювати й використовувати так, щоб мінімальна відстань від джерела опромінення до тіла людини становила 33 см (модель DTAFA) і 37 см (модель DTAGA).
Мексика
Експлуатація обладнання підпорядковується таким двом умовам.
1. Це обладнання або пристрій не повинні створювати шкідливі перешкоди.
2. Це обладнання має приймати будь-які перешкоди, включно з перешкодами, які можуть призводити до збоїв у роботі.
Європейська спільнота
Обладнання відповідає вимогам поданих далі стандартів.
Директива щодо низьковольтного електричного обладнання 2014/35/ЄС.
Директива щодо електромагнітної сумісності 2014/30/ЄС.
Директива щодо радіообладнання та телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання, 1999/5/EC.
Добровільний контрольний комітет з інтерференції (Японія)
Це продукт класу B відповідає стандарту Добровільного контрольного комітету з інтерференції. Використання цього продукту поблизу радіо- або телевізійних приймачів у побутових умовах може призвести до появи радіоперешкод. Установка й використання обладнання повинні проходити відповідно до інструкцій з експлуатації.
Стандарти радіозв’язку Японії
Це обладнання відповідає вимогам Технічного регламенту відповідності кінцевого (термінального) обладнання (розпорядження Міністерства пошти й телекомунікацій № 31, 1984).
Стандарти радіозв’язку Кореї
Під час роботи цього пристрою можливі радіоперешкоди.
Стандарти радіозв’язку Тайваню
Стаття 12. Компанії, підрозділи або користувачі не повинні змінювати частоти, збільшувати потужність або модифікувати початкові властивості й функції радіочастотних пристроїв малої потужності, відповідність вимогам яких уже офіційно затверджено.
Стаття 14. Експлуатація радіочастотних пристроїв малої потужності дозволена лише в умовах відсутності шкідливих перешкод, що становлять загрозу для безпеки польотів і роботи затверджених радіостанцій. У разі створення перешкоди користувач повинен негайно припинити експлуатацію пристрою до зникнення шкідливих перешкод.
У смузі частот від 5,25 до 5,35 ГГц дозволена експлуатація лише у приміщеннях.
Заява про відповідність стандартам Тайваню щодо радіоактивного опромінення
Межа радіочастотного опромінення (максимально допустима доза опромінення) становить
1 мВт/см2. Обладнання має встановлюватись на мінімальній відстані 50 см до тіла людини.
Відповідність чинним стандартам Австралії та Нової Зеландії
Обладнання відповідає вимогам поданих далі стандартів.
AS/NZS 60950-1.
AS/NZS CISPR 22.
AS/NZS 4268.
AS/NZS 2772.2.
Професійна інструкція з установки (модель DTAGA)
1. Персонал, що виконує установку
Цей продукт призначений для конкретного застосування. Його установку повинен виконувати кваліфікований персонал, ознайомлений із правилами поводження з радіочастотним обладнанням. Звичайний користувач не повинен намагатися встановити обладнання або змінити налаштування.
2. Місце установки
Щоб забезпечити відповідність нормативним вимогам щодо радіочастотного опромінення, продукт слід установити там, де відстань від випромінюючої антени до людини може постійно становити не менше 32 см (відповідно до вимог Федеральної комісії зі зв’язку США) та/або 37 см (відповідно до вимог Міністерства промисловості Канади).
3. Зовнішня антена
Використовуйте лише антени, затверджені виробником. Використання незатверджених антен забороняється, оскільки може призвести до небажаних перешкод або надлишкової потужності радіочастотної передачі, що може спричинити порушення встановлених меж Федеральної комісії зі зв’язку США / Міністерства промисловості Канади.
4. Процедура установки
Докладну інформацію див. у посібнику користувача.
5. Попередження
Ретельно вибирайте місце установки й переконайтеся в тому, що кінцева вихідна потужність не перевищує межу, встановлену у відповідних правилах. Порушення цього правила може призвести до серйозного державного покарання.
Заява про відповідність Директиві щодо відпрацьованого електричного й електронного обладнання (WEEE)
Не викидайте продукт. Згідно з вимогами Директиви Європейського союзу 2012/19/ЄС цей продукт необхідно переробляти в кінці терміну його експлуатації. Виконуйте всі дії щодо поводження з відходами, визначені в цій Директиві. Вимоги Директиви можуть замінятися вимогами національного законодавства країни — члена ЄС. Щоб визначити відповідну інформацію, виконайте такі дії:
перегляньте оригінал договору купівлі-продажу, щоб визначити дії щодо поводження з відходами, установлені в договорі;
—або—
зверніться до компанії, у якої було придбано продукт.
Заява про відповідність Директиві щодо обмеження використанням небезпечних речовин (RoHS)
Продукт відповідає вимогам із захисту навколишнього середовища, поданим у Директиві Європейського союзу 2011/65/ЄС стосовно таких небезпечних речовин:
кадмію;
шестивалентного хрому;
свинцю;
ртуті;
полібромованого біфенілу (ПББ);
полібромованих дифенілових етерів (ПБДЕ).
Нормативна інформація щодо шлюзів
У цьому розділі коротко надається нормативна інформація щодо шлюзів, а також наводяться всі нормативи та стандарти радіозв’язку, безпеки й електромагнітної сумісності. Детальні відомості про роки, версії та внесення змін див. у належній декларації відповідності, що надається за запитом.
Декларація подібності
Подібні шлюзи Riverbed групуються у перелічені далі нормативні категорії.
Назва продуктової лінійки: шлюзи
Нормативна назва
Торгова назва
DTAHA
SteelConnect SDI-130 Series (Ocedo G50)
DTAHB
SteelConnect SDI-130W Series (Ocedo G50W)
1UAIA
SteelConnect SDI-330 Series (Ocedo G100)
1UAMA
SteelConnect SDI-1030 Series
1UANA
SteelConnect SDI-5030, SDI-2030 Series
Шлюзи SteelConnect (1UAMA, 1UANA) класифіковані Федеральною комісією зі зв’язку США (FCC) і Міністерством промисловості Канади як пристрої класу A.
Шлюзи SteelConnect (DTAHA, DTAHB, 1UAIA) класифіковані Федеральною комісією зі зв’язку США (FCC) і Міністерством промисловості Канади як пристрої класу B.
Шлюзи SteelConnect (1UAIA, 1UAMA, 1UANA) класифіковано Добровільним контрольним комітетом Японії з інтерференції (VCCI) як пристрій класу A.
Шлюзи SteelConnect (DTAHA, DTAHB) класифіковано Добровільним контрольним комітетом Японії з інтерференції (VCCI) як пристрій класу B.
Заява про відповідність стандартам США
Обладнання відповідає вимогам стандарту UL 60950-1.
Заява Федеральної комісії зі зв’язку США про перешкоди
Це обладнання перевірено на відповідність обмеженням для цифрових пристроїв класу B згідно з частиною 15 Правил Федеральної комісії зі зв’язку США. Ці обмеження створено для належного захисту від шкідливих перешкод у житлових приміщеннях.
Це обладнання виробляє, використовує й може випромінювати радіочастотну енергію; якщо це обладнання встановлено й використовується всупереч інструкціям, воно може створювати серйозні перешкоди для радіозв’язку.
Проте неможливо повністю гарантувати, що за певних умов встановлення перешкоди не виникатимуть. Якщо це обладнання створює перешкоди для приймання радіо- й телесигналу, що можна визначити шляхом вмикання й вимикання обладнання, рекомендовано використання декількох способів усунення цих перешкод, поданих далі.
Змінити напрямок або місце розташування прийомної антени.
Збільшити відстань між обладнанням і приймачем.
Підключити обладнання до іншої розетки або електричного кола (не до тих, до яких підключено приймач).
Звернутися по допомогу до дилера або досвідченого радіотехніка чи телемайстра.
Цей пристрій відповідає вимогам частини 15 Правил Федеральної комісії зі зв’язку США. Експлуатація пристрою підпорядковується поданим далі двом умовам.
1. Пристрій не повинен створювати шкідливі перешкоди.
2. Пристрій має приймати будь-які перешкоди, включно з перешкодами, які можуть призводити до збоїв у роботі.
Попередження Федеральної комісії зі зв’язку США щодо пристроїв класу B
Будь-які зміни або модифікації пристрою, прямо не схвалені стороною, відповідальною за дотримання норм, можуть призвести до анулювання права користувача на використання цього обладнання.
Цей передавач забороняється розміщувати поряд або використовувати разом із будь-якою іншою антеною або передавачем. У смузі частот 5150–5250 МГц дозволяється використання лише всередині приміщень із метою зменшення ймовірності виникнення шкідливих перешкод для сусідніх каналів систем супутникового мобільного зв’язку.
Заява Федеральної комісії зі зв’язку США про радіоактивне опромінення. Обладнання відповідає вимогам Федеральної комісії зі зв’язку США щодо меж радіаційного впливу, установлених для неконтрольованого середовища. Обладнання необхідно встановлювати й використовувати так, щоб мінімальна відстань від джерела опромінення до тіла людини становила 50 см (19,69 дюйма).
Заява про відповідність стандартам Канади
Обладнання відповідає вимогам стандарту CAN/CSA C22.2 N.º 60950-1.
Міністерство промисловості Канади
Цей цифровий пристрій класу B відповідає вимогам канадських стандартів ICES–003 і RSS–210.
Експлуатація пристрою підпорядковується таким двом умовам.
1. Пристрій не повинен створювати перешкоди.
2. Пристрій має приймати будь-які перешкоди, включно з перешкодами, які можуть призводити до збоїв у його роботі.
Мексика
Експлуатація обладнання підпорядковується таким двом умовам.
1. Це обладнання або пристрій не повинні створювати шкідливі перешкоди.
2. Це обладнання має приймати будь-які перешкоди, включно з перешкодами, які можуть призводити до збоїв у роботі.
Європейська спільнота
Обладнання відповідає вимогам поданих далі стандартів.
Директива щодо низьковольтного електричного обладнання 2014/35/ЄС.
Директива щодо електромагнітної сумісності 2014/30/ЄС.
Директива щодо радіообладнання та телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання, 1999/5/EC.
Директива про радіотехніку, 2014/53 / ЄС
Національні обмеження
У Європейському Союзі та інших країнах регіону діапазони 2,4 ГГц та 5 ГГц були доступні для радіолокаційних локальних мереж (RLAN). У таблиці нижче представлені загальні вимоги до РФ, визначені Європейським інститутом стандартів телекомунікацій (ETSI). Проте різні держави-члени ЄС можуть застосовувати власні правила, і вони можуть розвиватися з часом.
Riverbed рекомендує кінцевому користувачеві завжди перевіряти місцеву владу на останню публікацію відповідних національних правил.
В приміщенні/На вулиці
Частота
Ліміт потужності EIRP
З регулюванням потужності передачі
(дБм)
 
Ліміт потужності EIRP
Без передавання керування живленням
(дБм)
 
В приміщенні
2412-2472
20
---
5150-5250
23
20
5250-5350
23 (High)/17 (Low)
23
5470-5725
30 (High)/24 ((Low)
27
На вулиці
2412-2472
20
---
5150-5250
23
20
5250-5350
23 (High)/17 (Low)
23
5470-5725
30 (High)/24 (Low)
27
Добровільний контрольний комітет з інтерференції (Японія)
Це продукт класу A відповідно до стандарту Добровільного контрольного комітету з інтерференції. Використання цього обладнання в побутових умовах може призвести до появи радіоперешкод. У цьому випадку користувачеві необхідно буде вжити заходи для їх усунення.
Це продукт класу B відповідає стандарту Добровільного контрольного комітету з інтерференції. Використання цього продукту поблизу радіо- або телевізійних приймачів у побутових умовах може призвести до появи радіоперешкод. Установка й використання обладнання повинні проходити відповідно до інструкцій з експлуатації.
Стандарти радіозв’язку Кореї
Під час роботи цього пристрою можливі радіоперешкоди.
Стандарти радіозв’язку Тайваню
Стаття 12. Компанії, підрозділи або користувачі не повинні змінювати частоти, збільшувати потужність або модифікувати початкові властивості й функції радіочастотних пристроїв малої потужності, відповідність вимогам яких уже офіційно затверджено.
Стаття 14. Експлуатація радіочастотних пристроїв малої потужності дозволена лише в умовах відсутності шкідливих перешкод, що становлять загрозу для безпеки польотів і роботи затверджених радіостанцій. У разі створення перешкоди користувач повинен негайно припинити експлуатацію пристрою до зникнення шкідливих перешкод.
У смузі частот від 5,25 до 5,35 ГГц дозволена експлуатація лише у приміщеннях.
Заява про відповідність стандартам Тайваню щодо радіоактивного опромінення
Межа радіочастотного опромінення (максимально допустима доза опромінення) становить
1 мВт/см2. Обладнання має встановлюватись на мінімальній відстані 50 см до тіла людини.
Заява про відповідність чинним стандартам Австралії та Нової Зеландії
Обладнання відповідає вимогам поданих далі стандартів.
AS/NZS 60950-1.
AS/NZS CISPR 22.
AS/NZS 4268.
AS/NZS 2772.2.
Лазерні пристрої
DVD-привід і модуль оптичного трансивера є лазерним пристроєм класу 1, сертифікованим згідно зі стандартом випромінювання радіації Міністерства охорони здоров’я й соціальних служб США та Міжнародної електротехнічної комісії МЕК 60825/МЕК 60825–1 (EN 60825/EN 60825–1).
Обладнання відповідає вимогам директив 21 CFR 1040.10 і 1040.11.
У разі використання модуля оптичного трансивера переконайтеся в тому, що він відповідає вимогам стандарту МЕК 60825/МЕК 60825–1 (EN 60825/EN 60825–1) та є лазерним пристроєм класу 1.
Заява про відповідність Директиві щодо відпрацьованого електричного й електронного обладнання (WEEE)
Не викидайте продукт. Згідно з вимогами Директиви Європейського союзу 2012/19/ЄС цей продукт необхідно переробляти в кінці терміну його експлуатації. Виконуйте всі дії щодо поводження з відходами, визначені в цій Директиві. Вимоги Директиви можуть замінятися вимогами національного законодавства країни — члена ЄС. Щоб визначити відповідну інформацію, виконайте такі дії:
перегляньте оригінал договору купівлі-продажу, щоб визначити дії щодо поводження з відходами, установлені в договорі;
—або—
зверніться до компанії, у якої було придбано продукт.
Заява про відповідність Директиві щодо обмеження використанням небезпечних речовин (RoHS)
Продукт відповідає вимогам із захисту навколишнього середовища, поданим у Директиві Європейського союзу 2011/65/ЄС стосовно таких небезпечних речовин:
кадмію;
шестивалентного хрому;
свинцю;
ртуті;
полібромованого біфенілу (ПББ);
полібромованих дифенілових етерів (ПБДЕ).
Нормативна інформація щодо комутаторів
У цьому розділі коротко надається нормативна інформація щодо комутаторів, а також наводяться всі нормативи та стандарти безпеки й електромагнітної сумісності. Детальні відомості про роки, версії та внесення змін див. у належній декларації відповідності, що надається за запитом.
Декларація подібності
Подібні комутатори Riverbed групуються в перелічені далі нормативні категорії.
Назва продуктової лінійки: комутатори
Нормативна назва
Торгова назва
1UAJA
SteelConnect SDI-S12 Series (Ocedo S12)
1UAKA
SteelConnect SDI-S24 Series (Ocedo S24)
1UALA
SteelConnect SDI-S48 Series (Ocedo S48)
XS-6012P
Riverbed 12-Port Switch XS-6012 Series
XS-6024MP
Riverbed 24-Port Switch XS-6024 Series
XS-6048MP
Riverbed 48-Port Switch XS-6048 Series
Комутатори SteelConnect класифіковані Федеральною комісією зі зв’язку США (FCC) і Міністерством промисловості Канади як пристрої класу A.
Заява про відповідність стандартам США
Обладнання відповідає вимогам стандарту UL 60950-1.
Заява Федеральної комісії зі зв’язку США про перешкоди
Цей пристрій класу A відповідає вимогам частини 15 правил Федеральної комісії зі зв’язку США. Експлуатація пристрою підпорядковується поданим далі умовам.
Пристрій не повинен створювати шкідливі перешкоди.
Пристрій має приймати будь-які перешкоди, включно з перешкодами, які можуть призводити до збоїв у роботі.
Це обладнання перевірено на відповідність обмеженням для цифрових пристроїв класу A згідно з частиною 15 Правил Федеральної комісії зі зв’язку США. Ці обмеження створено для належного захисту від шкідливих перешкод у разі використання обладнання в непобутових умовах. Це обладнання виробляє, використовує й може випромінювати радіочастотну енергію; якщо це обладнання встановлено й використовується всупереч інструкціям з експлуатації, воно може створювати серйозні перешкоди для радіозв’язку. Експлуатація обладнання в житловій зоні може спричиняти шкідливі перешкоди. У цьому випадку користувачеві необхідно буде усунути перешкоди за свій рахунок.
Попередження Федеральної комісії зі зв’язку США щодо пристроїв класу A
Модифікації обладнання без дозволу Riverbed можуть призвести до його невідповідності вимогам Федеральної комісії зі зв’язку США щодо цифрових пристроїв класу A. У цьому випадку ваше право на використання обладнання може бути обмежено правилами Федеральної комісії зі зв’язку США. Вам може знадобитися усунути будь-які перешкоди для радіо- або телевізійного зв’язку за свій рахунок.
Заява про відповідність стандартам Канади
Обладнання відповідає вимогам стандарту CAN/CSA C22.2 N.º 60950-1.
Міністерство промисловості Канади
Цей цифровий пристрій класу A відповідає вимогам канадського стандарту ICES–003.
Європейська спільнота
Обладнання відповідає вимогам поданих далі стандартів.
Директива щодо низьковольтного електричного обладнання 2014/35/ЄС.
Директива щодо електромагнітної сумісності 2014/30/ЄС.
Це продукт класу A. У побутових умовах цей продукт може спричиняти шкідливі перешкоди. У цьому випадку користувачеві необхідно буде вжити відповідні заходи, щоб усунути перешкоди.
Лазерні пристрої
DVD-привід і модуль оптичного трансивера є лазерним пристроєм класу 1, сертифікованим згідно зі стандартом випромінювання радіації Міністерства охорони здоров’я й соціальних служб США та Міжнародної електротехнічної комісії МЕК 60825/МЕК 60825–1 (EN 60825/EN 60825–1).
Обладнання відповідає вимогам директив 21 CFR 1040.10 і 1040.11.
У разі використання модуля оптичного трансивера переконайтеся в тому, що він відповідає вимогам стандарту МЕК 60825/МЕК 60825–1 (EN 60825/EN 60825–1) та є лазерним пристроєм класу 1.
Заява про відповідність директиві щодо відпрацьованого електричного й електронного обладнання (WEEE)
Не викидайте продукт. Згідно з вимогами Директиви Європейського союзу 2012/19/ЄС цей продукт необхідно переробляти в кінці терміну його експлуатації. Виконуйте всі дії щодо поводження з відходами, визначені в цій Директиві. Вимоги Директиви можуть замінятися вимогами національного законодавства країни — члена ЄС. Щоб визначити відповідну інформацію, виконайте такі дії:
перегляньте оригінал договору купівлі-продажу, щоб визначити дії щодо поводження з відходами, установлені в договорі;
—або—
зверніться до компанії, у якої було придбано продукт.
Заява про відповідність директиві щодо обмеження використанням небезпечних речовин (RoHS)
Продукт відповідає вимогам із захисту навколишнього середовища, поданим у директиві Європейського союзу 2011/65/ЄС стосовно таких небезпечних речовин:
кадмію;
шестивалентного хрому;
свинцю;
ртуті;
полібромованого біфенілу (ПББ);
полібромованих дифенілових етерів (ПБДЕ).